8 345 51 697 info@aletovis.lt Sodų g. 3a. Šakiai. LT 71136. Lietuva

Apie mus

2002 m. kovo mėn. pradėjo darbą nauja, moderni Lietuvos įmonė UAB „ALETOVIS“ šaltojo spaudimo būdu gaminanti sėmenų aliejų. Išspaustas aliejus atitinka visus kokybės, higienos bei maisto saugos reikalavimus. Jis apdorojamas tik mechaniniais būdais, naudojant plovimą vandeniu, savaiminį nusodinimą, filtravimą. Jame yra išsaugomos visos gamtos dovanotos pirmapradės medžiagos. Tai pakeičiamos polinesočiosios riebalų rūgštys (ω-3 ir ω-6), vitaminai, fosfolipidai, fitosteroliai, natūralūs oksidantai, mineralinės medžiagos bei kiti biologiškai aktyvūs komponentai, turintys neabejotinos naudos žmogaus organizmui.

Speciali atmosferos kontrolės sistema visame technologiniame procese garantuoja presavimą ir išpilstymą be deguonies ir šviesos poveikio, nes būtent šie faktoriai pažeidžia polinesočiąsias riebalų rūgštis. Aliejus yra spaudžiamas ne aukštesnėje kaip 40°C temperatūroje.

Sėmenų aliejaus vartojimo įpatumai. Dėl jame esančių polinesočiųjų riebalų rūgščių, sėmenų aliejaus greitai oksiduojasi, dėl to jis turi būti laikomas specialiai uždarytuose buteliuose ir šaltai, o atidarius butelį turi būti suvartojamas per 3-5 savaites, nes gali apkarsti. Šis aliejus netinka kepimui, jį rekomenduojama vartoti kaip priedą ruošiant salotas, sriubas, troškinant daržoves ir t.t. Apkartęs aliejus maistui netinka.

UAB „Aletovis“ pradėjo gaminti šaltai spaustą rapsų aliejų. Šis aliejus nerafinuotas, nedezodoruotas. Unikali, šaltai spausto, rapsų aliejaus riebalų rūgščių sudėtis išskiria jį iš kitų augalinių aliejų. Mitybos specialistai pripažysta, kad palyginti su kitomis augalinio aliejaus rūšimis, rapsų aliejaus riebalų rūgščių sudėtis yra geriausiai subalansuota, omega-3 ir omega-6 santykis – 1 : 2 . Aliejų gaminame iš Lietuvoje išaugintų, genetiškai nemodifikuotų rapsų sėklų.

Straipsniai apie mus:

http://www.sakiaitic.lt/laisvalaikis/semenu-aliejaus-degustacija-spaudykloje-aletovis/

http://www.15min.lt/gyvenimas/naujiena/sveikata/kaledine-dovana-salto-spaudimo-augalinio-aliejaus-buteliukas-1028-724576

http://www.manoukis.lt/naujienos/ukis/18906-didejantys-linu-ir-kanapiu-plotai-dziaugsmas-aliejininkams

http://www.anonsas.lt/portal/categories/464/1/0/1/article/37984/naturali-kosmetika-linu-semenu-aliejus-ir-groziui-ir-sveikatai

http://senas.zpasaulis.lt/?id=334

Aletovis

Aletovis