8 345 51 697 info@aletovis.lt Sodų g. 3a. Šakiai. LT 71136. Lietuva

Pramonei

Sėmenų aliejaus savybės:

  • spalva nuo auksinės geltonos iki geltonai rudos,
  • geras pigmento priėmimas,
  • minimalus uždažymas (gelsva).

Sėmenų aliejus naudojamas lakų dervų, spaustuvinių dažų, tapybos aliejinių dažų, aliuminio dažų, stipriųjų aliejų ir pokostų, alkidinių ir sintetinių dervų, odos priežiūros priemonių, linoleumo, taip pat agrochemikalų, klijų bei sikatyvų gamyboje. Aukštoje temperatūroje oksiduotas sėmenų aliejus, tirintis gerų drėkinamųjų savybių, vartojamas spaustuvinių dažų gamyboje ir kaip pagrindinė rišamoji medžiaga liejybos ir dažymo priemonių bei lakų gamyboje. Alhidinis aliejus naudojamas gruntavimui dažų substratuose ir glaisto sutvirtinimui. Sėmenų aliejus gali būti naudojamas kaip pagrindinis komponentas, kai norima pasigaminti savo aliejinius dažus.

Sėmenų aliejus naudojamas nedažyto medžio dirbinių, pvz. fasadų, panelių, namo vidaus ir išorės drožinių, baldų, valčių gruntavimui ir galutiniam apdirbimui. Taip pat dažytų medinių paviršių atnaujinimui. Jis naudojamas ir medinių paviršių, kurie neturi būti nuodingi, pvz. žaislų natūraliam sodrinimui.

Nuo 1959m. naudojamas betoniniuose gatvių įrengimų ir tiltų paviršiuose, taip apsaugant paviršius nuo šalčio, barstomos druskos ir stiprių transporto apkrovimų poveikio. Sėmenų aliejus taip pat naudojamas kaip gera antikorozinė medžiaga.

 

Impregnuota spygliuočio mediena

Impregnuota ąžuolo mediena

Impregnuotas ąžuolas

20170718_065631-1

Aletovis

Aletovis