Susipažinkime!

Moderni Lietuvos įmonė UAB „Aletovis“ atveria savo duris Jums!

olive-oil-with-rosemary

Kas mes esame?

2002 m. kovo mėn. pradėjo darbą nauja, moderni Lietuvos įmonė UAB „ALETOVIS“ šaltojo spaudimo būdu gaminanti sėmenų aliejų, kanapių sėklų aliejų  Išspaustas aliejus atitinka visus kokybės, higienos bei maisto saugos reikalavimus. Jis apdorojamas tik mechaniniais būdais, naudojant plovimą vandeniu, savaiminį nusodinimą, filtravimą. Jame yra išsaugomos visos gamtos dovanotos pirmapradės medžiagos. Tai nepakeičiamos polinesočiosios riebalų rūgštys (ω-3 ir ω-6), vitaminai, fosfolipidai, fitosteroliai, natūralūs oksidantai, mineralinės medžiagos bei kiti biologiškai aktyvūs komponentai, turintys neabejotinos naudos žmogaus organizmui.

Speciali atmosferos kontrolės sistema visame technologiniame procese garantuoja presavimą ir išpilstymą be deguonies ir šviesos poveikio, nes būtent šie faktoriai pažeidžia polinesočiąsias riebalų rūgštis. Aliejus yra spaudžiamas ne aukštesnėje kaip 40°C temperatūroje.

Sėmenų aliejaus vartojimo ypatumai. Dėl jame esančių polinesočiųjų riebalų rūgščių, sėmenų aliejaus greitai oksiduojasi, dėl to jis turi būti laikomas specialiai uždarytuose buteliuose ir šaltai, o atidarius butelį turi būti suvartojamas per 3-5 savaites, nes gali apkarsti. Šis aliejus netinka kepimui, jį rekomenduojama vartoti kaip priedą ruošiant salotas, sriubas, troškinant daržoves ir t.t. Apkartęs aliejus maistui netinka.

UAB „ALETOVIS“ pradėjo gaminti šaltai spaustą rapsų aliejų. Šis aliejus nerafinuotas, nedezodoruotas. Unikali, šaltai spausto, rapsų aliejaus riebalų rūgščių sudėtis išskiria jį iš kitų augalinių aliejų. Mitybos specialistai pripažįsta, kad palyginti su kitomis augalinio aliejaus rūšimis, rapsų aliejaus riebalų rūgščių sudėtis yra geriausiai subalansuota, omega-3 ir omega-6 santykis – 1 : 2 . Aliejų gaminame iš Lietuvoje išaugintų, genetiškai nemodifikuotų rapsų sėklų.

Domina mūsų produkcija?

Mūsų produkcija prekiaujama..

miestų
prekybos vietų
didžiųjų parduotuvių
turgavietėse
Ką parduodame?

Kokią produkciją ir paslaugas teikiame?

Susisiekti lengva!

Esame pasirengę atsakyti į visus Jūsų klausims – tereikia užpildyti šią formą, arba kreiptis į mus žemiau pateiktais kontaktais.

8-345-51697

8-614-12934

info@aletovis.lt

Sodų g. 3A, Šakiai, LT-71136, Lietuva

Scroll to Top