Arbatmedžio (MELALEUCA) eterinis aliejus, 15 ml

34,69

Arbatmedžio eterinis aliejus – dažnai vadinamas „Melaleuca“ eteriniu aliejumi – turi daugiau kaip 92 skirtingus junginius. Melaleuca lapus šimtmečius naudojo Australijos aborigenai. Jie susmulkindavo lapus ir tepdavosi tiesiai ant odos, kad ji būtų vėsinama.  Melaleuca yra geriausiai žinomas dėl savo valymo savybių. Jis gali būti naudojamas odai ir nagams valyti bei sveikai odai bei veido spalvai palaikyti. „Melaleuca” dažnai naudojama sudirgusiai odai nuraminti.

Pagrindiniai privalumai

Garsėja savo valomuoju ir atjauninančiu poveikiu, suteikiančiu odai gaivumą ir skaistumą. Arbatmedžio aliejus turi naudingų savybių, kurios gali padėti sumažinti  pigmentinių dėmių atsiradimą. Arbatmedis suteikia naudos plaukams, odai ir nagams. Arbatmedžio eterinis aliejus padeda išvalyti ir gaivinti orą nuo nemalonių kvapų.

Naudojimas

Atsiradus odos dirginimui, ant pažeistos vietos užlašinkite 1-2 lašus eterinio aliejaus „Melaleuca“.

Sumaišykite 1-2 lašus su veido valikliu, kad gautumėte papildomų valomųjų savybių, arba tepkite odą po skutimosi. Po dušo tepkite nagus, kad nagai apsivalytų ir išliktų sveiki. Derindami su kedro eteriniu aliejumis  patepkite veidą po skutimosi, kad gautumėte žvalumo, gaivumo.

 Naudojimo instrukcijos

Masažui sumaišykite 5 lašus su 10 ml bazinio aliejaus.

Voniai sumaišykite 5 lašus su 5 ml bazinio aliejaus.

Kvepinimui sumaišykite nuo 1 lašo iki 10 lašų bazinio aliejaus.

Tik vietiniam vartojimui.

 Įspėjimai

Galimas odos jautrumas. Saugoti nuo vaikų. Jei esate nėščia ar gydotės, pasitarkite su gydytoju. Venkite akių, vidinių ausų ir jautrių vietų.

Maisto ir vaistų administracija šių teiginių neįvertino. Šis produktas nėra skirtas diagnozuoti, gydyti, išgydyti ar užkirsti kelią bet kokiai ligai.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Arbatmedžio (MELALEUCA) eterinis aliejus, 15 ml”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Scroll to Top